תחביבי היופי הצרפתי

FRENCH BEAUTY

תחביבי היופי הצרפתי

_

19.11.20

זה לא סוד שנשים צרפתיות משדרות אווירה של מסתורין: הן בטוחות, מפתות וכל כך שיקיות. בנוסף, יש להן עור זוהר וזה לא בהכרח גנטי, הן מקפידות על סגנון חיים שמשחק תפקיד חשוב מאוד!!!
אם תמיד רצית לחיות ולהראות יותר כמו אישה צרפתייה, תשמחי לדעת שלמדתי מהנשים הצרפתיות את תחביבי היופי שלהן ואת הסודות לסגנון החיים המגוון שהן מאמצות לחייהן.
נשים צרפתיות הולכות למספרה בכדי להסתפר או לפעמים בכדי לשפר את צבע השיער שלהן, הן לעולם לא ילכו בשביל להשיג פן "קרשים" או גלים מושלמים, הן מאמצות את המראה הטבעי שלהן.
אם אחרי יומיים, שלושה השיער שלהן נראה מעט נפול, הן מסרקות אותו בעזרת האצבעות, מנערות אותו מעט או אפילו קושרות אותו בצמה רופפת בכדי ליצור תלתול קליל לבילוי הלילי.

לנשים צרפתיות יש זוהר שמשי עדין על עור הפנים וזה לא בגלל שיזוף. נשים צרפתיות נמנעות מפולחן השמש ואינן נחשפות לקרני השמש, הן בהחלט מבינות את המציאות ואת מה שנזקי השמש עלולים לעשות. אם הן נוסעות לריביירה הצרפתית, הן אורזות את כובעי השוליים הרחבים שלהן, צעיפים וקרם הגנה.

טיפוח העור הוא משהו שנשים צרפתיות לא יוותרו עליו. השגרה היא לקום בבוקר, להתיז מים על הפנים ואח"כ למרוח קרם לחות. הן מטפלות בעור שלהן באופן יומיומי, הן יודעות כי זיהום אוויר ומתח עלול לגרום להרס עורן ולכן הן כל כך מחמירות עם משטר הטיפוח ע"י שימוש במוצרים נגד קמטים ובשמן לניקוי רעלים בלילה בכדי לחדש עור עייף.
הן אפילו מעסות את פניהם בתנועות מעגליות קטנות דבר העוזר לשמנוניות העור ובכך למראה עורן. כתוצאה מכך יש להן עור צעיר וצלול.
בנוסף הן מקפידות לשתות כמות מים מספקת ביום שתעשה פלאים לא רק לגופן אלא כמובן גם לעורן, ההמלצה היא לפחות שני ליטר ביום.

LESS IS MORE
פחות זה יותר, החלי את זה על כל הבט בחייך ובמיוחד באיפור. לאחר מריחת קרם לחות, העניקי ללחייך גוון שייראה כאילו הרגע הגעת מיוגה חמה. מירחי מסקרה ושפתון עדין וכל שהיום מתקדם והופך לערב הוסיפי אודם אדום בוהק בכדי להבריק את המראה.

ארון הבגדים של הצרפתיות המוקפדות לא עמוס במיוחד והן מאמצות את מלתחת הקפסולה. במלתחה זו ישנה כמות מוגדרת של בגדים אופנתיים ואיתם הן יוצרות לוקים יומיומיים רבים ומסוגננים. מינימום פריטים – מקסימום שלובים.
נשים צרפתיות ידועות בהיותן שיקיות ללא מאמץ הן לא לחוצות, לא דורשות תשומת לב, יש להן מבט רגוע על הכל ובוודאי שהן לא רודפות אחרי גברים.
יש להן חתימה, יש להן אמירה ודרך לשלב דברים, הן נולדו לזה והן אפילו לא יודעות מה הן עושות שהופך אותן לכל כך מובילות אופנה ושיק.
הן נהנות מהפגנת ביטחון עצמי, כי הן מוצאות שמהבחינה הזו יש להן רוגע המשפיע על עורן, גופן ויופיין.

בשיחות שהיו לי הבנתי כי בחוג הצרפתי אין ירידה עצמית. אם התיישבנו בבית קפה והזמנו פלטת גבינות שמנות, אף אחד לא דיבר על הצורך להיכנס לחדר כושר. אם התיישבנו לארוחת בוקר אחרי בילוי לילי שהסתיים מאוחר, אף אחד לא דיבר על העיגולים השחורים שהיו לנו מתחת לעיניים.
ואני תוהה, מתי התיישבנו בבית קפה או במסעדה ולא דיברנו על כל הדברים שלא בסדר אתנו? או על כל הדברים שהיינו רוצות לשנות בנו?
אני מציעה שנתחיל כבר מהיום וכשנשב לקפה עם חברה או עם האהוב ננסה את זה על עצמנו. נשב בכיף ללא מילים שליליות, לא על עצמנו ולא על הסביבה. זה בטוח ירגיש הרבה יותר טוב ויגרום להרבה יותר הנאה ושלווה ואם על הדרך נקבל גם עור פנים זוהר וקורן, דיינו!

התמונות נלקחו מאתר Pinterest

 

 

המאמר סגור לתגובות