שאנל מספר 1

CHANEL NO 1

שאנל מספר 1

_

25.5.2022

מספר אחת של שאנל היא סדרת הטיפוח החדשה של שאנל המורכבת בעיקרה מפרח הקמיליה האדומה.
פרח הקמיליה היה הפרח האהוב ביותר על קוקו שאנל והיא תמיד הקפידה לשלב אותו בעיצוביה, הפרח היה ועודנו כל כך משמעותי, כך שאפילו קארל לגרפלד יצר שמלה עוצרת נשימה רק מפרחי קמיליה, ממש בוקה שלם. תוכלו לקרוא כאן עוד על הסמלים של קוקו שאנל.
פרח הקמיליה הוא פרח שלא דומה לאף פרח אחר. מהרגע שהקמיליה פורחת היא נראית מעולה ונשארת כך עד הרגע שהיא נובלת. פרח בעל כוחות מחייה והאנרגיה יוצאת הדופן שלו מעניקה לו חיי נעורים.
מחקרי CHANEL רתמו את יכולת החוסן והחכמה של הקמיליה האדומה ויישמו אותה על דור חדש של טיפוח העור שעוזר למנוע ולתקן את המראה של סימני ההזדקנות.
הקמיליה שומרת על חיוניות העור ועל הזדקנות התאים שמתחת לעור עד הרגע שייתחדשו שוב. הקמיליה נשמרת בתנאי קור ויובש קיצוניים ומתאימה לכל סוגי העור, כולל עור רגיש.
אז בואו ונכיר לעומק את מוצרי הטיפוח…

נתחיל עם מי הגוף,
ניחוח חדש בהשראת הקמיליה האדומה, ההרכב הריחני מספק רכות ואנרגיה ולצורך כך השתמש אוליבייה פולג׳ בבסיס טיפוח העור המועשר במי קמיליה מרעננים ובתמצית קמיליה אדומה מחייה כמדיום למים הריחניים האלה, אשר ניתן להתיז אותם כבושם על הגוף או בתוספת לריח היחודי שלך. מי הגוף משתלבים עם כל בושם. יש לרסס על הגוף והמחשוף ולהנות מיתרונות מרעננים וממריצים, יתרונות מעוררי חושים.
״נפתח עם פרץ אנרגטי של הדרים ופירות יער אדומים, הניחוח מתפשט ללב יסמ ין וורד, החתימה האייקונית של ניחוח הבית, יחד עם תווי איריס ומושק מנחמים״
המים הריחניים מכילים 97% מרכיבים ממקור טבעי. הניחוח זמין בבקבוק של 100 מ״ל.

קרם העיניים,
קרם המשלב את ההשפעות של תמצית הקמיליה האדומה. מרכיב פעיל התומך בחיוניות העור עם ״קומפלקס קל״ לאזור עיניים חלק, זוהר ומראה עיניים מואר באופן מיידי.
הנוסחה שלו מכילה 91% מרכיבים שמקורם באופן טבעי ו-40% מרכיבים שמקורם בקמיליה.
לאחר המריחה אזור העיניים נראה בריא יותר וסימני העייפות מופחתים בעליל. גמישות העור חוזרת והעור נראה זוהר יותר ומרגיש נוח יותר.
לאחר כחודש מריחה הקמטים מסביב לעיניים מופחתים והעיגולים השחורים נראים פחות ברורים. קרם טוב לכהויות ולנפיחויות.

משחת השפתיים והלחיים,
מועשרת בשמן קמיליה אדום, לחות מרוכזת ונוחות. הנוסחה של השמן הזה מכילה 86% מרכיבים טבעיים. הוא חלק ומזין, הוא נמס על העור, ממלא את השפתיים והלחיים ומוסיף מגע של צבע. זמין בשישה צבעים.
לאחר השימוש השפתיים גמישות ויפות יותר יום אחר יום.

קצף ניקוי הפנים,
אבקת פודרה שבמגע עם מים הופכת לקצף ניקוי עשיר. קצף זה מועשר בתמצית קמיליה אדומה ובשמן קמיליה אדומה הפועל לסילוק זיהומים, העור נראה ומרגיש צלול לחלוטין, רך, זוהר ונוח.
מטהר לעומק את העור ונלחם בתופעות הזיהום, מסיר משמעותית יותר חלקיקי זיהום בהשוואה לניקוי במים בלבד וכך העור מוכן בצורה מושלמת לשאר מוצרי הסדרה.
מכיל 97% מרכיבים טבעיים ו- 76% מרכיבים שמקורם בקמיליה. נבדק על כל סוגי העור אפילו על עור רגיש.

סרום טיפוח העור,
תרסיס סרום דו פאזי, לפני השימוש יש לערבב את הנוזל בכדי לערבב את הנוסחה.
ניתן להשתמש בו מתחת או מעל האיפור בשביל לקבע ולתת מראה רענן, זוהר ועם לחות על הפנים. נותן שכבת הגנה מפני זיהום אויר. טוב לנסיעה, למהלך טיסה או לפני ארוחת ערב. הקמטים נראים מופחתים והגמישות של העור משוחזרת. העור מרגיש נוח יותר וזוהר בחיוניותו.

בסדרת מספר אחת של שאנל קיימים גם סרום וקרם מבחינת הטיפוח ובתחום האיפור קיים גם מייקאפ.
סדרה המכוונת לתקן את המראה והזדקנות העור, הקמטים מופעים מופחתים והנקבוביות מעודנות לעין. כמו גם הגמישות משוחזרת והעור זוהר וחיוני כאשר כל זאת מיוצר על בסיס פרח הקמיליה האדומה.
אני התרשמתי מאוד!!!

 

 

המאמר סגור לתגובות