השראה פריזאית לתחילת השנה

BONNE ANNÉE

שנה טובה

_

15.09.23

וואוו איך שהזמן עף והנה אנחנו בפתחה של שנה חדשה…
למרות שעדיין חם, בהחלט אפשר להרגיש את ניחוח הסתיו ותקופת החגים בפתח. ההכנות, הארגונים (בין אם את מארחת ובין אם את מתארחת, כמוני:))
אמנם הימים חמים, אולם בערב כבר מתחילה לנשב לה רוח של סתיו, אני אוהבת את התקופה הזו מאוד.

בעיניי זו תקופה של התחדשות, של התבוננות. זו תקופה של חשבון נפש, מה הספקתי? מה עשיתי השנה? האם עמדתי ביעדים שהצבתי לעצמי בשנה שעברה? האם הייתי טובה יותר לסביבה ולי?

כמו שאת יודעת ואם לא, אני רוצה לספר לך שלפני כמה ימים חזרתי מפריז אהובתי.
תמיד שאני חוזרת מפריז אני לוקחת לעצמי כמה ימים של מנוחה. ימים בהם אני מעבדת את החוויה.
גם הפעם הייתה לי קבוצה נפלאה, נשים משובחות שרצו לפרגן לעצמן, שבחרו לחגוג את החיים ולתת לעצמן מתנה. (אלו המילים שלהן) והייתה חוויה מופלאה.
שואלים אותי תמיד, כיצד יתכן שתמיד יש חיבור נהדר בקבוצות שלך וכולן נשים זרות אחת לשניה?
אני תמיד עונה שהדינמיקה הקבוצתית המופלאה קורית מתוך האנרגיה המתפרצת ואצלי בקבוצות יש קסם מיוחד שתמיד קורה 🙂
חוויה מלאה באופנה וסטייל, בתוכן משובח, בקולינריה נהדרת, בפריז היפה וחסרת המעצורים, בגלאם ושיק צרפתי ובאושר עילאי שהגיע מבפנים עמוק עמוק.
לפרטים על החוויה הבאה, שלחי לי הודעה…

אני מתחילה את השנה בהודיה מלאה על כל הטוב שבחיי, על היש וביחד עם זאת גם על האין, ואני יודעת שבכוח ההתמדה וברצון אמיתי אפשר בהחלט להגשים חלומות.

״אין הטיפה חוצבת בסלע מכוח עוצמתה, אלא מכוח התמדתה״…

ובנימה אופטימית זו אני רוצה היום לכתוב לך, ממש לכבוד ראש השנה ותחילת השנה,

כיצד להאיר ולשנות את חייך בסטייל בכמה צעדים פשוטים!!

בואי ונתחיל…

אז בשביל להאיר את חייך, חשוב מאוד שתדעי להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך, חשוב שתתרגלי אהבה עצמית, טיפול עצמי והכי חשוב קבלה עצמית.
הרבה פעמים אנחנו לא מתכוונות להגדיר לעצמנו יעדים חדשים כי זה הכי קל ונוח להישאר איפה שאנחנו, והאתגר הזה היום ממני אלייך, במיוחד בתקופה הזו של ראש השנה וההתחדשות, נועד לעזור לך ליצור רשימה של פעולות זוהרות ומרימות שיתיישרו עם המטרות שלך ויעזרו לך לשמור על המצב הפיזי, המנטלי והרגשי סביב הטוב ביותר.

1. הגדירי את סדרי העדיפויות שלך

סדרי העדיפויות שלך הם שיקוף של שאיפותייך וההוכחה המוחשית לרצון שלך לחיות את חייך טוב יותר, כך בוודאי תוכלי לקבל החלטות טובות ומהירות יותר.
ללא סדרי עדיפויות ברורים ותמציתיים יהיה לך קשה לנהל את הזמן שלך ולהתקדם עם היעדים שהצבת לעצמך.
הגדרת סדר עדיפויות היא פעולה שאנו רוצות להשקיע בה מאמץ וזמן.
תחשבי ותדמייני כיצד את רוצה שהעתיד שלך ייראה וזה יעזור לך להבין את הדברים שאת רוצה ברשימה שלך.

2. למדי לנהל את הציפיות שלך וליצור את האושר שלך

הציפייה נותנת לנו משהו להשתוקק אליו, קו סיום לרוץ לקראתו, עם זאת היא יכולה להשפיע על חיינו ועל רווחתנו.
כשאנחנו נכנעות לרצונות של אחרים יותר מדי במקום לעשות מה שגורם לנו אושר.
לפעמים אנחנו נותנות לציפיות של אנשים מאיתנו לגזול מאיתנו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו וזו הסיבה שחשוב לא רק לנהל את הציפיות שלך, אלא גם לנהל את התגובה שלך לציפיות של אחרים.
הרעיון הזה יוביל אותך להשגת אהבה עצמית.
חשוב לזכור שדברים לא תמיד יזוזו בקצב שאת רוצה, במקרה כזה כדאי לעצור לרגע, לקחת צעד אחורה וללכת שוב. צריך להפסיק לרדוף אחרי הזמן כי את לעולם לא תדביקי את הפער. במקום זאת תבחרי להיות מכוונת לגבי כל שניה, דקה ושעה וללמוד ללמוד…
גם אם דברים לא ילכו בקלות, נסי כמיטב יכולתך לא להתנהג רגשי מדי. קחי הפסקה, שיקלי מחדש את האפשרויות שלך, חשבי על תהליך הציפייה הכושלת, גלי מה השתבש ושני מסגרת.
אל תשנאי ותאשימי את עצמך!!! במקום זאת למדי תוך כדי תנועה ותחשבי על הצעד שיעבוד לך ולא על הצעד שנכשל.

בשביל ליצור את האושר שלך את צריכה להקיף את עצמך באנשים הנכונים, לעשות את מה שאת אוהבת ולשכוח מלהיות מושלמת. קבלי את עצמך כמו שאת!!!

3. הגדירי יעדים ברי השגה

יעד בר השגה הוא בר ביצוע, בר ביצוע ומציאותי. זה לא אומר שזה קל, תהליך קביעת היעדים הוא תהליך שמתחיל במה שאת רוצה להשיג וכיצד את רוצה להשיג זאת.
המטרה שלך חייבת להיות מוגדרת היטב ותמציתית ואת היעדים את צריכה כדי להראות כיוון. מטרות מעורפלות לא יספקו לך כיוון מספיק טוב.
הפכי את המטרה למציאותית, ברת ביצוע ועם זאת מאתגרת ורלוונטית, ותתנגדי לדחף להציב מטרות קלות מדי, מפוזרות ולא עקביות.
נסי לצרף ציר זמן למטרות שלך. ציר זמן משרה חשיבה מהירה במסע להשגת המטרה:)

4. למדי את האמונות המגבילות שלך והסירי אותן

האמונות האלה שלך הן תירוצים לא להשיג את מה שאת רוצה להשיג והם שאירו אותך באזור הנוחות שלך.
הן מגבילות קידום והישגים במטרות שלך והמחשבות הללו, בין אם במודע או לא במודע פועלות כמנגנון הגנה מכשלונות, אכזבה או תסכולים שסבלת בעבר, או מפחד, חברה, אמונות אישיות ועוד.

אז איך נתגבר עליהן?

ראשית עלייך לזהות אותן ולדעת אותן, זה יעזור לך להיות מסוגלת להתמודד איתן ולאחר מכן לקבל שזה רק מה שאת מאמינה בו. זו רק אמונה שלך והיא צריכה להיות קנה מידה לאופן שבו את חיה ומתפעלת את חייך.
זה חשוב במיוחד מכיוון שאנו נמצאות בעידן שיש בו כל כך הרבה אסכולות של מחשבות ולעיתים קרובות את תגלי שהן אינן אלא אמונות מגבילות בלבד שמהן צריך להיפטר.

לסיכום:

כשאת חסרת ביטחון עצמי, ברוב הפעמים זה בגלל שאת לא מרגישה טוב עם עצמך, לא אכפת לך מעצמך ואת בוחרת להגיד לעצמך מילים שליליות מאוד.

אז בואי נסכם ונחליט ש….
תתרגלי דיבור עצמי חיובי, זה יעזור להביא רוגע ורבים קוראים לזה מנטרה. ״אני ראויה לאהבה״, ״החיים טובים אליי״, ״אני אשגשג ולא רק אשרוד״ תדברי את זה והיקום יביא את זה למציאות.

תאהבי את עצמך כמו שאת רוצה לאהוב את חברייך. את לא יכולה לתת את מה שאין לך, את לא יכולה לתת אהבה אם את לא מסוגלת לאהוב את זה עם עצמך.
תאהבי הכל בך, תהיי נוחה עם עצמך. אחת הדרכים הרבות לאמץ אהבה עצמית היא לעשות מה שמרגיש לך טוב. למדי דברים חדשים, צחקי על עצמך ועשי לעצמך דברים שרק את יודעת עליהם.

הקיפי את עצמך באנשים חיוביים וסמכי על האינטואיציה שלך. אנשים שליליים בחיים ישפיעו על תהליך החשיבה שלך, המנעי מהם. זה בסדר ״לאבד״ חברים בדרך…
ודאי שאת מציבה כל הזמן את הבריאות הנפשית שלך על רגשותיו של כל אחד. את לא יכולה לעשות טוב כשאת במצב נפשי ירוד והשתמשי במדיה החברתית ככלי לבניית מחשבות חיוביות ואינטרקציות בריאות.

קחי זמן להשקיע בעצמך כי השקעה כזו היא סוג של אהבה עצמית. השקיעי את הזמן, תשומת הלב, המאמץ והכסף יותר בעצמך, התוצאות עצומות ולעולם לא יכולות להשתבש.
אכלי טוב, נוחי, תאהבי את מה שאת עושה ולמדי דברים חדשים על עצמך.

תהיי מסודרת, מאורגנת, הקפידי על סביבה ביתית נעימה וריחנית ותהיי פשוט טובה עם עצמך!!!

אני מאחלת לך שהשנה הזו תהיה טובה ומדוייקת יותר עבורך עם המון סטייל ושיק,
והכי חשוב שזו תהיה שנה מלאה בבריאות הגוף והנפש, בשמחה, בשלווה ונחת ובהמון רגעי אושר וצחוק מתגלגל….

שנה טובה & Bonne année

Je t'aime
אבישג

המאמר סגור לתגובות